Steel UP 2017. IV. forduló, Százhalombatta

2017. április 29-én, szombaton a Steel Egyéni Utánpótlás Bajnokság 2017. évi idényének negyedik fordulóját rendezték Százhalombattán a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában, ahova Rucska József vezetésével öt ifjú tehetség utazott el. A következőkben a csapatvezető beszámolóját olvashatjátok.

Varga Bence sajnos nyert meccs nélkül maradt bent a csoportban, ez nem az ő napja volt. A többiek nagyon szépen játszottak, Gergő és Soma csoportelsőként, két Danink másodikként jutott ki.

Főtáblán: Horváth Gergő – Hartmann Levente 3-4. Szerintem a nap meccse volt, kár hogy nem a négyben találkoztak…

Főtáblán: Hideg Soma – Béres Péter 1-4. Somának sok volt a szünet, nem tudott kellően felpörögni.

Főtáblán: Keresztény Dániel – Szabadkai Dariusz 4-0. Henger. Keresztény – Honti Márk 4-2. Dani mindenkori legjobb mérkőzését játszotta, két 180-at dobva, 2-2 után esélyt sem adva, 73 feletti átlaggal. Keresztény – Prés 2-4. Küzdős mérkőzésen 2-2 után diadalmaskodott a rutin. Tapsvihar, 5. hely.

Főtáblán: Kelemen Dániel- Varga Zsombor 4-0. Parádés kiszállókkal (100, 78) a mérkőzés elején sikerült megtörni az ellenfelet. Kelemen – Katona Bence 4-3. 4-0, később 4-2 helyett izgulhattunk 3-3- nál, hogy Bence 126-ról ne találja el a bullt. Végül Dani Dupla öttel zárta a válogatottak csatáját. Kelemen- Béres Péter 4-0. Dani fölényesen lépett át a Somát búcsúztató lovagon. Kelemen – Prés 1-4. Dani a végjátékra szétesett, kár, mert Nándi itt verhető volt. Bravúros 3. hely.

Párosban: Dani, Bence 2-3 arányban alulmaradt a Posztos Lilla- Szabadkai Dariusz kettős ellen. Horváth Gergő Baka Rolanddal indult (Baka Jani kb. hat éves fia). 2-3- ra kikaptak Smiletól. Dani, Soma sima győzelemmel kezdett a Menkó lányok ellen. A Prés- Varga kettőst parádés játékkal 3-1- re verték. Sajnos utána 0-3-ra vesztettek a princesek ellen. 5. Hely, bravó.